-
Live Fish
- African Cichlids NEW
- American Cichlids
- Angels
- Australian Native & Rainbow Fish
- Axolotls
- Barbs
- Bettas
- Catfish & Corydoras
- Coldwater Fish
- Danios
- Discus
- Eels, Loaches & Shark New
- Exotics & Miscellaneous
- Goldfish
- Gourami
- Killifish
- Live Bearers
- Marine Fish Hot
- Oscars
- Rasboras
- Shrimps
- Snails
- Tetras & Characins
Tank & Stand
Filter by price
Product categories
- Accessories
- Air Pumps & Water Pumps
- Anemones
- Aquarium & Cabinet Package
- Aquarium Hood & Canopy
- Aquariums
- Cabinets
- Cleaning Supplies
- Clearance
- Coral
- Decorations
- Delivery & Setup
- Filter Medias
- Filtrations
- Fish Food
- Gravel Rock & Substrates
- Heaters
- Lights
- Live Fish
- Live Plants
- Marine Fish
- Marine Invertebrates
- Marine Supplies
- Natural Drift Woods
- Ovo
- Planted Equipments & Accessories
- Reptiles
- Services
- Specials
- Test Cat
- Water Treatments
PF-825 180L “80 x 38 x 64cm” Curved Glass Tank + Light + Filter + Cabinet Setup
$650.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
86611
25L “45x21x26cm” Curved Glass Tank
$50.00
SKU:
120146
| Weight | 8.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.00 × 21.00 × 26.00 cm |
| Size | Less Than 60CM |
4ft Black Aquarium Hood – 120cm x 35cm x 8cm
$190.00
SKU:
12035BH
| Dimensions | 120.00 × 35.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 120CM |
120cm x 35cm x 45cm Aquarium, Pine Stand & Hood Set 4ft
From $426.50
SKU:
F0666A
| Weight | 150.00 kg |
|---|---|
| Size | 120CM |
90cm x 45cm x 45/55cm Aquarium, Pine Stand & Hood Set 3ft
From $417.00
SKU:
FA7A55
| Weight | 70.00 kg |
|---|---|
| Size | 90CM |
90cm x 35cm x 45cm Aquarium, Pine Stand & Hood Set 3ft
From $378.10
SKU:
371CF6
| Weight | 60.00 kg |
|---|---|
| Size | 90CM |
60cm x 45cm x 45cm Aquarium, Pine Stand & Hood Set 2ft
From $354.10
SKU:
000769
| Weight | 50.00 kg |
|---|---|
| Size | 60CM |
60cm x 35cm x 45cm Aquarium, Pine Stand & Hood Set 2ft
From $315.50
SKU:
E198A6
| Weight | 40.00 kg |
|---|---|
| Size | 60CM |