-
Live Fish
- African Cichlids NEW
- American Cichlids
- Angels
- Australian Native & Rainbow Fish
- Axolotls
- Barbs
- Bettas
- Catfish & Corydoras
- Coldwater Fish
- Danios
- Discus
- Eels, Loaches & Shark New
- Exotics & Miscellaneous
- Goldfish
- Gourami
- Killifish
- Live Bearers
- Marine Fish Hot
- Oscars
- Rasboras
- Shrimps
- Snails
- Tetras & Characins
120cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 4ft
0
People watching this product now!
Selling Size
| Size | 120CM |
|---|
SKU:
12046PRC
Price Match Guarantee!
Show us a competitor's price for the same product within 3 days, and we'll match it or credit the difference even after purchase.
$450.00
2 in stock (can be backordered)
2 in stock (can be backordered)
0
People watching this product now!
Payment Methods:
| Weight | 35.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “120cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 4ft” Cancel reply
Related Products
180cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 6ft
$599.00
SKU:
18045PFC
| Weight | 50.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 180CM |
| Material | Raw Pine Wood |
150cm x 60cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 5ft
$570.00
SKU:
15060PFC
| Weight | 55.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 60.00 × 70.00 cm |
| Size | 150CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$470.00
SKU:
12046PFC
| Weight | 40.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$429.00
SKU:
12036PFC
| Weight | 35.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
60cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 2ft
$369.00
SKU:
6045PFC
| Weight | 20.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 60CM |
| Material | Raw Pine Wood |
60cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 2ft
$320.00
SKU:
6035PFC
| Weight | 16.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 60CM |
| Material | Raw Pine Wood |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.