-
Live Fish
- African Cichlids NEW
- American Cichlids
- Angels
- Australian Native & Rainbow Fish
- Axolotls
- Barbs
- Bettas
- Catfish & Corydoras
- Coldwater Fish
- Danios
- Discus
- Eels, Loaches & Shark New
- Exotics & Miscellaneous
- Goldfish
- Gourami
- Killifish
- Live Bearers
- Marine Fish Hot
- Oscars
- Rasboras
- Shrimps
- Snails
- Tetras & Characins
240cm x 60cm x 80cm Black Cabinet Aquarium 8ft Flatpack
0
People watching this product now!
Selling Size
| Size | 240CM |
|---|
SKU:
24060BC
Price Match Guarantee!
Show us a competitor's price for the same product within 3 days, and we'll match it or credit the difference even after purchase.
$1,200.00
Available on backorder
Available on backorder
0
People watching this product now!
Payment Methods:
| Size | 240CM |
|---|
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “240cm x 60cm x 80cm Black Cabinet Aquarium 8ft Flatpack” Cancel reply
Related Products
180cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 6ft
$599.00
SKU:
18045PFC
| Weight | 50.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 180CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$470.00
SKU:
12046PFC
| Weight | 40.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$429.00
SKU:
12036PFC
| Weight | 35.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
180cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 6ft
$580.00
SKU:
18045PRC
| Weight | 55.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 180CM |
150cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 5ft
$510.00
SKU:
15045PRC
| Weight | 45.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 150CM |
120cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 4ft
$450.00
SKU:
12046PRC
| Weight | 35.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
120cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 4ft
$399.00
SKU:
12036PRC
| Weight | 32.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
90cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Regular 3ft
$370.00
SKU:
9035PRC
| Weight | 28.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 90CM |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.