-
Live Fish
- African Cichlids NEW
- American Cichlids
- Angels
- Australian Native & Rainbow Fish
- Axolotls
- Barbs
- Bettas
- Catfish & Corydoras
- Coldwater Fish
- Danios
- Discus
- Eels, Loaches & Shark New
- Exotics & Miscellaneous
- Goldfish
- Gourami
- Killifish
- Live Bearers
- Marine Fish Hot
- Oscars
- Rasboras
- Shrimps
- Snails
- Tetras & Characins
120CM
Filter by price
Product categories
- Accessories
- Air Pumps & Water Pumps
- Anemones
- Aquarium & Cabinet Package
- Aquarium Hood & Canopy
- Aquariums
- Cabinets
- Cleaning Supplies
- Clearance
- Coral
- Decorations
- Delivery & Setup
- Filter Medias
- Filtrations
- Fish Food
- Gravel Rock & Substrates
- Heaters
- Lights
- Live Fish
- Live Plants
- Marine Fish
- Marine Invertebrates
- Marine Supplies
- Natural Drift Woods
- Ovo
- Planted Equipments & Accessories
- Reptiles
- Services
- Specials
- Test Cat
- Water Treatments
Top Sump Filter Box (Media Not Included)
$90.00 – $180.00Price range: $90.00 through $180.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
TSFB1180
Tara Coralux 396L Marine Series
$1,995.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
TC396MS120
Chihiros WRGB II Slim LED Light
$169.95 – $410.00Price range: $169.95 through $410.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
CWRGBIIS
4ft Black Aquarium Hood – 120cm x 60cm x 8cm
$250.00
SKU:
12060BH
| Dimensions | 120.00 × 60.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 120CM |
4ft Black Aquarium Hood – 120cm x 35cm x 8cm
$190.00
SKU:
12035BH
| Dimensions | 120.00 × 35.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 120CM |
4ft White Aquarium Hood – 120cm x 60cm x 8cm
$250.00
SKU:
12060WH
| Dimensions | 120.00 × 60.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 120CM |
4ft White Aquarium Hood – 120cm x 45cm x 8cm
$200.00
SKU:
12045WHH
| Dimensions | 120.00 × 45.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 120CM |
4ft White Aquarium Hood – 120cm x 35cm x 8cm
$190.00
SKU:
12035WHH
| Dimensions | 120.00 × 35.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 120CM |
COCO Mobile Control Full Spectrum LED Light
$270.00 – $360.00Price range: $270.00 through $360.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
CMCFSLL
Aquarium Fish Tank 189L (120cm x 35cm x 45cm) 4ft
$250.00 – $280.00Price range: $250.00 through $280.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
D31457
| Weight | 40.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 35.00 × 45.00 cm |
| Glass Thickness | 6mm, 8mm |
| Glass Type | “A” Grade Low Iron, Standard |
| Volume | 189L |
| Size | 120CM |
Aquarium Fish Tank 324L (120cm x 45cm x 60cm) 4ft
$495.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
6EE449
| Weight | 120.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 45.00 × 60.00 cm |
| Glass Thickness | 10mm |
| Glass Type | “A” Grade Low Iron |
| Volume | 324L |
| Size | 120CM |
Plant StripGlo LED Light
$105.00 – $182.00Price range: $105.00 through $182.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
STRIPGLO
120cm x 40cm x 85cm Ultra Clear Glass Aquarium Sump Setup Package
$2,295.00 – $2,495.00Price range: $2,295.00 through $2,495.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
948BC3
| Weight | 200.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 40.00 × 85.00 cm |
| Color | Black, White |
| Style | Flat Door, Striped Door |
| Size | 120CM |
Pine Aquarium Hood Flat Top – 120cm x 36cm x 16cm
$250.00
SKU:
12035PHFF
| Weight | 15.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 36.00 × 16.00 cm |
| Size | 120CM |
Pine Aquarium Hood Regular – 120cm x 36cm x 16cm
$240.00
SKU:
12035PHRR
| Weight | 18.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 36.00 × 16.00 cm |
| Size | 120CM |
120cm x 35cm x 45cm Aquarium, Cabinet & Hood Set 4ft
From $580.00
SKU:
9640F0
| Weight | 110.00 kg |
|---|---|
| Size | 120CM |
120cm x 60cm x 60cm Aquarium, Pine Cabinet & Hood Set 4ft
From $1,021.50
SKU:
46E77D
| Weight | 250.00 kg |
|---|---|
| Size | 120CM |