-
Live Fish
- African Cichlids NEW
- American Cichlids
- Angels
- Australian Native & Rainbow Fish
- Axolotls
- Barbs
- Bettas
- Catfish & Corydoras
- Coldwater Fish
- Danios
- Discus
- Eels, Loaches & Shark New
- Exotics & Miscellaneous
- Goldfish
- Gourami
- Killifish
- Live Bearers
- Marine Fish Hot
- Oscars
- Rasboras
- Shrimps
- Snails
- Tetras & Characins
150CM
Filter by price
Product categories
- Accessories
- Air Pumps & Water Pumps
- Anemones
- Aquarium & Cabinet Package
- Aquarium Hood & Canopy
- Aquariums
- Cabinets
- Cleaning Supplies
- Clearance
- Coral
- Decorations
- Delivery & Setup
- Filter Medias
- Filtrations
- Fish Food
- Gravel Rock & Substrates
- Heaters
- Lights
- Live Fish
- Live Plants
- Marine Fish
- Marine Invertebrates
- Marine Supplies
- Natural Drift Woods
- Ovo
- Planted Equipments & Accessories
- Reptiles
- Services
- Specials
- Test Cat
- Water Treatments
150cm x 38.5cm x 58cm Aquarium & Cabinet Package
$1,295.00
SKU:
DM1500M
| Dimensions | 150.00 × 38.50 × 58.00 cm |
|---|---|
| Size | 150CM |
150cm x 60cm x 85cm Ultra Clear Glass Aquarium Sump Setup Package
$3,695.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
UCGAFDSSP765
5ft Black Aquarium Hood – 150cm x 60cm x 8cm
$280.00
SKU:
15060BH
| Dimensions | 150.00 × 60.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 150CM |
5ft Black Aquarium Hood – 150cm x 45cm x 8cm
$250.00
SKU:
15045BH
| Dimensions | 150.00 × 45.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 150CM |
5ft White Aquarium Hood – 150cm x 60cm x 8cm
$280.00
SKU:
15060WH
| Dimensions | 150.00 × 60.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 150CM |
5ft White Aquarium Hood – 150cm x 45cm x 8cm
$250.00
SKU:
15045WH
| Dimensions | 150.00 × 45.00 × 8.00 cm |
|---|---|
| Size | 150CM |
COCO Mobile Control Full Spectrum LED Light
$270.00 – $360.00Price range: $270.00 through $360.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
CMCFSLL
Aquarium Fish Tank 630L (150cm x 60cm x 70cm) 5ft
$995.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
246658
| Weight | 125.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 60.00 × 70.00 cm |
| Glass Thickness | 12mm |
| Glass Type | “A” Grade Low Iron |
| Volume | 630L |
| Size | 150CM |
Aquarium Fish Tank 405L (150cm x 45cm x 60cm) 5ft
$650.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
DE4E23
| Weight | 82.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 45.00 × 60.00 cm |
| Glass Thickness | 10mm |
| Glass Type | “A” Grade Low Iron |
| Volume | 405L |
| Size | 150CM |
150cm x 50cm x 85cm Ultra Clear Glass Aquarium Sump Setup Package
$2,895.00 – $3,184.50Price range: $2,895.00 through $3,184.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
844403
| Weight | 400.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 40.00 × 85.00 cm |
| Color | Black, White |
| Sump Tank Dimensions | 131 x 26 x 35 cm |
| Features | Drain System, Filtration, Light, Low Maintenance, Starfire Glass |
| Style | Flat Door, Striped Door |
| Size | 150CM |
150cm x 40cm x 85cm Ultra Clear Glass Aquarium Flat Door Sump Setup Package
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
7153CE
150cm x 45cm x 45/60cm Aquarium, Cabinet & Hood Set 5ft
Rated 5.00 out of 5
From $1,045.00
SKU:
705880
| Weight | 180.00 kg |
|---|---|
| Size | 150CM |
150cm x 60cm x 60/70cm Aquarium, Pine Cabinet & Hood Set 5ft
From $1,277.75
SKU:
1E6519
| Weight | 290.00 kg |
|---|---|
| Size | 150CM |
150cm x 45cm x 45/60cm Aquarium, Pine Cabinet & Hood Set 5ft
From $934.50
SKU:
3FD671
| Weight | 180.00 kg |
|---|---|
| Size | 150CM |
150cm x 60cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 5ft
$570.00
SKU:
15060PFC
| Weight | 55.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 60.00 × 70.00 cm |
| Size | 150CM |
| Material | Raw Pine Wood |