-
Live Fish
- African Cichlids NEW
- American Cichlids
- Angels
- Australian Native & Rainbow Fish
- Axolotls
- Barbs
- Bettas
- Catfish & Corydoras
- Coldwater Fish
- Danios
- Discus
- Eels, Loaches & Shark New
- Exotics & Miscellaneous
- Goldfish
- Gourami
- Killifish
- Live Bearers
- Marine Fish Hot
- Oscars
- Rasboras
- Shrimps
- Snails
- Tetras & Characins
Pine Cabinets Flatdoor
Filter by price
Product categories
- Accessories
- Air Pumps & Water Pumps
- Anemones
- Aquarium & Cabinet Package
- Aquarium Hood & Canopy
- Aquariums
- Cabinets
- Cleaning Supplies
- Clearance
- Coral
- Decorations
- Delivery & Setup
- Filter Medias
- Filtrations
- Fish Food
- Gravel Rock & Substrates
- Heaters
- Lights
- Live Fish
- Live Plants
- Marine Fish
- Marine Invertebrates
- Marine Supplies
- Natural Drift Woods
- Ovo
- Planted Equipments & Accessories
- Reptiles
- Services
- Specials
- Test Cat
- Water Treatments
180cm x 60cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 6ft
$650.00
SKU:
18060PFC
| Weight | 60.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180.00 × 60.00 × 70.00 cm |
| Size | 180CM |
| Material | Raw Pine Wood |
180cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 6ft
$599.00
SKU:
18045PFC
| Weight | 50.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 180CM |
| Material | Raw Pine Wood |
150cm x 60cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 5ft
$570.00
SKU:
15060PFC
| Weight | 55.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 60.00 × 70.00 cm |
| Size | 150CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$470.00
SKU:
12046PFC
| Weight | 40.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$429.00
SKU:
12036PFC
| Weight | 35.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
60cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 2ft
$369.00
SKU:
6045PFC
| Weight | 20.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 60CM |
| Material | Raw Pine Wood |
60cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 2ft
$320.00
SKU:
6035PFC
| Weight | 16.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 60CM |
| Material | Raw Pine Wood |
120cm x 60cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 4ft
$510.00
SKU:
12060PFC
| Weight | 50.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00 × 60.00 × 70.00 cm |
| Size | 120CM |
| Material | Raw Pine Wood |
90cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 3ft
$415.00
SKU:
9045PFC
| Weight | 30.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 90CM |
| Material | Raw Pine Wood |
90cm x 36cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 3ft
$390.00
SKU:
9035PFC
| Weight | 30.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90.00 × 36.00 × 70.00 cm |
| Size | 90CM |
| Material | Raw Pine Wood |
150cm x 46cm x 70cm Aquarium Pine Cabinet Flatdoor 5ft
$530.00
SKU:
15045PFC
| Weight | 50.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00 × 46.00 × 70.00 cm |
| Size | 150CM |
| Material | Raw Pine Wood |